פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

סחיטה באיומים

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: סחיטה באיומים

תלונה על סחיטה באיומים

הודעה על ידי עו''ד איילון בירנבוים » 21:32 16/03/2014

שלום לך

הלכה למעשה המשטרה מחויבת לבירור האמת, כך שאין או לא אמורה להיות משמעות מיוחדת לסדר הגשת התלונות. המשטרה תברר את מכלול הנסיבות של האירוע הן מבחינת הנזק ללקוחה שלך והן מבחינת הסחיטה. תלונה במשטרה נועדה לברר הפרות לכאוריות של הסדר והחוק ולא לשמש לאסטרטגיות שאין בינן לבירור האמת דבר. לצערנו יש מקרים לא מעטים של שימוש לא נאות באפשרות הגשת תלונה, תוך השימוש בה כאסטרטגיה בלבד. אולם, במרבית המקרים החוקרים עולים על כך ונותנים לכך את המענה הנדרש תוך התייחסות למכלול הדברים.

בברכה,
עו"ד איילון בירנבוים

סחיטה באיומים

הודעה על ידי אבי » 23:14 13/03/2014

שלום לכם אנשים יקרים, אני למדתי ספרות ועיצוב שיער ופתחתי מספרה. יש לי שכנה שאני לא מת עליה והיא מחפשת כל היום חינמים ובאה אלי למספרה שאתן לה מוצרים בחינם ויעשה לה פן וגוונים, לא נעים לי לבקש ממנה כסף אבל אני מרגיש פראייר והחלטתי להתנקם בה, כשהיא באה בפעם האחרונה שיחקתי אותה מדבר בטלפון ומדבר עם אחת הלקוחות בזמן שהחזקתי מכונת גילוח חשמלית צמוד לראש שלה ותוך כדי שאני מדבר עם אחד העובדים גילחתי לה "בטעות" כמות עצבנית של שיער. הטיפשות שבמקום להתנצל ולתקן לה התחלתי לצחוק מול כולם וכולם צחקו עליה ואז אמרתי לה שאני אתקן לה ושאין לה מה לדאוג ועשיתי לה קרחת והמשכתי לצחוק. אל תשאלו מה עשו לי על זה בבניין אצלנו, אבל לא יכולתי להתאפק וצחקתי גם בחדר מדרגות ואז הבטיחו שילכו למשטרה או שאתן לה פיצוי של 10 אלף שקל וישכחו מזה. אני אין לי מאיפה להביא ומתחילים לאיים עלי. עכשיו אני לא יודע אם זה יהיה נכון להתלונן על סחיטה באיומים ראשון ולצאת מזה או לתת להם להתלונן ראשונים ואז לספר בתחנה שהם ניסו לסחוט אותי. מה עלי לעשות?

חזור למעלה

cron