פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

העלבת עובד ציבור

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: העלבת עובד ציבור

עבירת העלבת עובד ציבור

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 18:38 30/04/2014

אבי שלום,

לאחר החקירה החומר הוגש לתביעה המשטרתית וזו החליטה שיש מקום להגיש נגדך כתב אישום ולהעמידך לדין פלילי בגין העלבה של אותו עובד ציבור. עבירת העלבת עובד ציבור מופיעה בסעיף 288 לחוק העונשין וקובעת כך: "המעליב בתנועות, במילים או במעשים, עובד ציבור או דיין או פקיד של בית דין דתי או חבר ועדת חקירה לפי חוק ועדות חקירה תשכ"ט 1968, בעת מילוי תפקידם, כשהם ממלאים את תפקידם או בנוגע למילוי תפקידם – דינו מאסר של 6 חודשי מאסר.

על מנת ולהתמודד כראוי עם האישום נגדך אני מציע כי תתייעץ עם עו"ד פלילי בהקדם על מנת ולגבש את האסטרטגיה הנכונה ביותר לניהול התיק בבית המשפט.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

העלבת עובד ציבור

הודעה על ידי אבי » 18:26 30/04/2014

שלום לכם, לפני חודשיים הגעתי עם חברתי למיון בעקבות מחלה ופשוט התעלמו מאיתנו במשך שעות בזמן שחברתי סבלה מכאבים. כאשר ניגשתי לדבר עם הרופא הוא התחיל לנבל את הפה שלו ואני בעקבותיו התחלתי לקלל אותו עד אשר הביטחון הפריד בינינו. לאחר חודש קיבלתי זימון למשטרה וחקרו אותי באזהרה בעבירה של העלבת עובד ציבור. אתמול קיבלתי זימון לבית משפט על המקרה ואני ממש לא מבין את המשמעות של הדבר הזה. אשמח להסבר.

חזור למעלה

cron