פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

יציאה מהארץ בזמן צו מבחן

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: יציאה מהארץ בזמן צו מבחן

יציאה מהארץ בזמן צו מבחן

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 13:08 03/08/2014

שלום רב,

משום שצו מבחן אינו נושא אופי עונשי, שכן מטרתו היא להוות אמצעי שיקומי, אזי אין מניעה עם עצם יציאתך לחו"ל (לא עומד נגדך צו עיכוב יציאה מן הארץ). השאלה היחידה שעולה כרגע היא האם יציאתך מן הארץ לתקופה ממושכת תסכל את הקשר בינך לבין שירות המבחן (צו מבחן). במידה והתשובה לכך חיובית הדבר יכול להוות הפרה של ההחלטה השיפוטית שניתנה בעניינך. כך או כך, אני ממליץ שתיוועץ עם שירות המבחן באשר לסוגיה.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

יציאה מהארץ בזמן צו מבחן

הודעה על ידי באא » 21:18 31/07/2014

שלום רב,
לאחר 8 חודשי מעצר בית נשפטתי ל4 חודשי עבודות שירות וצו מבחן לשנה, השאלה שלי היא: במידה וסיימתי את עבודות השירות אך נשארו מספר חודשים לצו המבחן האם יש מניעה שאצא מהארץ לתקופה ממושכת?
לפי מה שהבנתי ברגע שנגמרות עבודות השירות צו עיכוב היציאה מהארץ מבוטל אך אני דואג מהשלכות נוספות במקרה הזה

תודה מראש

חזור למעלה

cron