פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

סמים קלים שנתפסו ברשותי

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: סמים קלים שנתפסו ברשותי

סמים קלים שנתפסו ברשותי

הודעה על ידי עו''ד אלעד שאול אלבז » 09:59 16/10/2016

שלום דוד,

במידה והתיק ייסגר סתם כך - הרישום הוא לא "רישום תחת אזהרה" אלא רישום פלילי משטרתי. משמע, לא מדובר ברישום פלילי החשוף לעיני כל, אלא ברישום פנימי במחשבי המשטרה, החשוף גם לעיני גופים ממשלתיים נוספים.

שים לב! פתיחת תיק משטרתי חדש בהחלט עשוי לטרפד את הליך החנינה שלך. הדבר תלוי במספר גורמים שלא נוכל לפרט מעל גבי הפורום בשלב זה. לעניין זה, ממליץ לך לפנות להמשך טיפול פרטני.

לעניין לימודי הרפואה, לא תוכל לקבל תעודה לעסוק כרופא אם יש לך רישום פלילי.
משמע, שאתה צריך לוודא בראש ובראשונה שלא מוגש נגדך כתב אישום. בחלק מן המקרים , כאשר מדובר בכמויות קטנות ובפעם הראשונה - לא מוגש כתב אישום.

ואולם! מכיוון שבעברך תיק בגין תקיפה, בהחלט יתכן שיוגש נגדך כתב אישום אם לא תנקוט פעולה אקטיבית לסגירת התיק.

אני ממליץ לך בחום לא לקחת את הסיכון שיוגש נגדך כתב אישום, בשים לב ללימודים שאתה עתיד להתחיל.

להמשך טיפול אתה מוזמן לפנות,


בכבוד רב,

עו"ד פלילי אלעד שאול אלבז
טלפון 0522333730

סמים קלים שנתפסו ברשותי

הודעה על ידי דוד » 14:24 15/10/2016

היי שלום, קוראים לי דוד אתמול בלילה עשו לי בדיקה ומצאו עליי סמים, פחות מגרם של קאנביס השוטרים שתפסו אותי לקחו אותי למעכב של חצי שעה בתחנת משטרה על מנת למלא דוח , כמו כן עשו לי צילום ולקחו לי טביעות אצבע , במהלך החקירה שבוצעה בערך 5 דקות שאלו אותי כמה שאלות לאחר התייעצות של כמה דקות עם עורך דין הוא אמר לי שאין בעיה שבמקרה שתפסו עליי סמים קלים ובעצם חוקרים אותי על שימוש עצמי אמרתי להם שזה למטרת עישון אישי השוטר אני חייב לציין לא היה נגדי בהתחשב בסיטוצאיה הוא ניסה להרגיע אותי ולהסביר לי שלא הכל גרוע הוא הסביר לי שזה עניין פורמאלי ושככל הנראה לא יוגש כתב אישום לא יוגש אבל ישאר לי רישום פלילי תחת אזהרה ( תקנו אותי אם אני טועה ) השאלות שלי הן כאלו - 1. ב2008 נפתח לי תיק פלילי על תקיפה בנסיבות מחמירות לאחר ששירתי בצבא בתור לוחם מצטיין הגשתי בקשת חנינה לבית הנשיא עברתי את כל התהליך הבירוקרטי שכרוך בזה וכרגע אני מחכה לתשובה סופית שאמורה להגיע כבר חודש הבא לאחר חצי שנה של המתנה . השאלה שלי היא כזאת האם הרישום הפלילי יהרוס לי את כל הבקשת חנינה ? שאלה שנייה היא - לא ציינתי אבל אני לפני תחילת לימודי רפואה איך זה בעצם משפיע עליי הרישום לאורך כל התקופה ובסיום כאשר אנסה להתקבל לעבודה בתחום. תודה מראש על ההתייחסות ומצטער על ההפרעה .

חזור למעלה

cron