פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

תסקיר שירות מבחן

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: תסקיר שירות מבחן

תסקיר שירות מבחן

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 16:00 08/12/2014

יוגב שלום,

שרות המבחן במשרד העבודה והרווחה אחראי על תכנונה והפעלתה של תוכנית השל"צ (שירות לתועלת הציבור), משכך יהיה עליך להפנות שאלה זו לקצין המבחן שימונה לך בתיק.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק

תסקיר שירות מבחן

הודעה על ידי יוגב » 12:27 08/12/2014

האם שירות המבחן יכול להביא לי מקום שאוכל לעשות שירות לטובת הציבור בימי שבת ? או שירות לטובת הציבור בשעות הלילה על מנת לסיים אותם בתקופה קצרה למדי.
תודה

תסקיר שירות מבחן

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 22:01 05/12/2014

יוגב שלום,

שירות המבחן אמור ליצור עימך קשר מספר שבועות טרם מועד הדיון הבא לצורך הכנת תסקיר שירות מבחן בעניינך. התסקיר מטרתו לקבוע האם ניתן להקל בעונשך ובאיזו מידה. התסקיר למעשה בוחן את מבנה אישיותך ומבסס קווים לדמותך, בוחן האם הנך מביע חרטה על מעשייך וזאת כדי שניתן יהיה להמליץ על אופי הענישה. במקרה שלך התסקיר נועד לבחון אלטרנטיבה שיקומית, כאשר בסיום צפוי שירות המבחן להעביר המלצתו בנושא לשופט היושב בדין אשר רשאי לקבל או שלא לקבל את ממצאי התסקיר. 

לעניין שאלתך באשר לאפשרות עיונך בתסקיר שירות המבחן: ככלל, רשאים לעיין בתסקיר רק סניגורו של הנאשם, התובע ובית המשפט. יחד עם זאת בהתאם לסעיף 191 לחוק סדר הדין הפלילי רשאי בית המשפט לצוות שהעתק כאמור יימסר גם לנאשם.

בהצלחה!

עו"ד אסף דוק
052-6885006

תסקיר שירות מבחן

הודעה על ידי יוגב » 19:01 05/12/2014

היי, אני לא מיוצג ואשמח לשאול שאלה. הואשמתי בתקיפה ונקבע לי אישום ללא הרשעה ונקבע לי מועד בו יוצג התסקיר 
בבית המשפט. האם במועד בו זה מראים את דוח התסקיר של שירות המבחן או שרק מקבלים הפניה לתסקיר אצל קצין המבחן?

חזור למעלה

cron