פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/get_menu.php on line 2: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/get_menu.php on line 2: file_get_contents(): Failed to enable crypto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/get_menu.php on line 2: file_get_contents(https://www.dok.co.il/menu.html): failed to open stream: operation failed

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

מאסר או עבודות שירות?

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: מאסר או עבודות שירות?

מאסר או עבודות שירות?

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 15:32 20/12/2014

דוד שלום,

בית משפט שגזר על נאשם מאסר בפועל העולה על 6 חודשים לא רשאי להחליט כי אותו נאשם יישא את עונש המאסר בעבודות שירות. נשיאת העונש בעבודות שירות מתאפשר רק כאשר בית משפט גוזר על נאשם מאסר בפועל של עד 6 חודשים, כאשר הנאשם הביע את הסכמתו לכך והממונה על עבודות השירות קבע בחוות דעתו שאותו נאשם מתאים לכך.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק

מאסר או עבודות שירות?

הודעה על ידי דוד » 23:56 19/12/2014

עו"ד דוק שלום, קרוב משפחה שלי נשפט בימים אלה על עבירת אלימות ורציתי לשאול אותך שאלה - אם בית המשפט ירשיע את אותו קרוב משפחה ויגזור עליו 9 חודשים נגיד, הוא יוכל לרצות את העונש שלו בעבודות שירות במקום במאסר בפועל? תודה מראש.

חזור למעלה

cron