פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

התיישנות דו"חות מהירות

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: התיישנות דו"חות מהירות

התיישנות דו"חות מהירות

הודעה על ידי עו''ד חזי כהן » 21:30 23/01/2014

ניר שלום,
עבירות קנס הינן עבירות מסוג עוון. לפיכך, התיישנות על פתיחת הליך בעבירת עוון הוא חמש שנים ואילו התיישנות על עונש של עבירה כזאת הוא עשר שנים.
לאור האמור לעיל הקנסות בעניינך לא התיישנו.
יש לשים לב כי עדיין קנסות שכאלה לא מהווים סוף פסוק ובהחלט יש מה לעשות בכדי לא לצבור נקודות חובה, מהלך אשר עתיד למנוע פסילה מנהלית עתידית!!
אתה מוזמן ליצור עימי קשר, אשמח לעזור ולסייע.

בברכה,
חזי כהן, עו"ד פלילי ותעבורה
050-9920250

התיישנות דו"חות מהירות

הודעה על ידי ניר » 20:30 27/12/2013

לאחרונה קיבלתי 2 דו"חות מהירות מאותה מצלמת מהירות בכביש בו אני נוסע מדי יום. רק אחרי 8 חודשים קיבלתי הביתה את דו"חות מהירות ושאלתי היא האם אין איזה חוק התיישנות או משהו על זה, כלומר האם יכול להיות שהעבירות המהירות התיישנו בגלל הזמן הרב שעבר מאז האירוע ועד למועד קבלת הדו"חות? תודה.

חזור למעלה