פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

דוח

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: דוח

דוח

הודעה על ידי עו''ד אלעד שאול אלבז » 13:18 13/05/2016

שלום גדי,
נהג שמנסה להמשיך ישר בנתיב בו ניתן לפנות רק שמאלה מבצע עבירה על החוק.
אתה לא מחויב לאפשר לו, מבחינה חוקית, לבצע עבירה על החוק ולנסוע ישר בניגוד להוראות הסימון על הכביש. במילים פשוטות, אין לנהג העבריין "זכות קדימה" אותה אתה צריך להעניק לו.

שים לב, לעתים - על מנת למנוע מצב של סיכון חיים או רכוש, הנסיבות יאלצו אותך לאפשר לעבריין להשתלב בתנועה, אולם אין חובה בחוק לעשות זאת.

עורך דין לתעבורה אלעד שאול אלבז
טלפון 0522333730

דוח

הודעה על ידי גדי » 20:18 05/04/2016

שלום לכם עוד
אני בנתיב ימני לשמאלי נתיב שמאלי .הנתיב השמאלי מיועד לפניות שמאל בלבד .הימני מיועד גם לשמאל ולימין וגם ישר .רכבים מהנתיב השמאלי במידה ובנתיב אין "פקק" עושים תרגיל מתקדמים עד כמה שאפשר ואז מאותתים ורוצים לחדור לנתיב הימני .
שאלתי האם אני צריך לתת להם להשתלב בנתיב שלי מבחינה חוקית ?או שהרכבים האלו גם אם טעו צריכים לפנות שמאלה לעשות סיבוב פרסה ולתקן את הטעות ?או שאני חייב לתת להם להשתלב {מבחינה חוקית}
תודה

חזור למעלה

cron