פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

תאונת פגע וברח

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: תאונת פגע וברח

תאונת פגע וברח

הודעה על ידי עו''ד חזי כהן » 23:53 04/03/2014

שלום רב,
עבירת הפקרה הינה עבירה חמורה. אין באפשרותי לספק פרטים אודות מתחמי ענישה במצב שלך וזאת משום שאיני מעורה בפרטי המקרה ובעברך התעבורתי.
לאור חומרת העבירה אני ממליץ לך לפנות בדחיפות לייעוץ משפטי מקצועי. יש לזכור כי ייעוץ מוקדם יכול בהחלט לאפשר תכנון אסטרגי נכון לתיק, עובדה המשפרת את סיכויי הלקוח בתיק בצורה ניכרת.
משרדנו מתמחה בעבירות תעבורה וכן בעבירות "פגע וברח". נשמח לייעץ ולעזור.

עו"ד חזי כהן
050-9920250

תאונת פגע וברח

הודעה על ידי חסוי » 21:01 03/03/2014

שלום רב, אני מצוי בימים לא קלים בגלל כתב אישום שקיבלתי על תאונת פגע וברח. אני לא יודע מה עלי לעשות כרגע ואשמח מאוד לדעת עוד על העבירה הזו (איזה עונש אני צפוי לקבל) ואיזה עורך דין אני צריך. הדיון בשבוע הבא אז אשמח לקבל תשובה בהקדם האפשרי.

חזור למעלה

cron