פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

מדידת מהירות ע"י אופנוע בתנועה

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: מדידת מהירות ע"י אופנוע בתנועה

מדידת מהירות ע"י אופנוע בתנועה

הודעה על ידי _שי » 13:47 06/06/2016

תודה!

מדידת מהירות ע"י אופנוע בתנועה

הודעה על ידי עו''ד אלעד שאול אלבז » 10:14 06/06/2016

שלום שי,

נשמע תמוה בהחלט.

ראשית, ככל הידוע לנו אין כיום בידי יחידת האופנועים של משטרת התנועה מד מהירות מסוג דבורה (bee III) אשר מותקן על הרכבים. שנית, סביר שאם השוטר היה מתעד אותך נוהג במהירות מופרזת באמצעות מכשיר אחר הוא היה מעכב אותך לצורך בדיקת רשיונות - שהרי עליו לבדוק מי נוהג ברכב הלכה למעשה והוא לא יכול להסתפק במתן דו"ח מהירות על מספר הרכב בלבד.

בהחלט סביר שמדובר במתיחה.

בכבוד רב,
עו"ד אלעד שאול אלבז

מדידת מהירות ע"י אופנוע בתנועה

הודעה על ידי _שי » 15:17 05/06/2016

כשעמדתי ברמזור עצר לידי רוכב אופנוע ואמר שצילם את הרכב במהירות מופרזת ושיישלח לי דו"ח. האם יש אמצעי אכיפה כאלה למשטרת ישראל? האם הם אמינים? ובמקרה כזה, הוא לא אמור לתת לי את הדו"ח באותו רגע?

חזור למעלה