פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

דוח 250 שקל ללא נקודות

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: דוח 250 שקל ללא נקודות

דוח 250 שקל ללא נקודות

הודעה על ידי שלומי » 03:31 15/11/2016

שלום , רכבי התקלקל בלילה בשעה 23 בערך והיה בכביש בין עירוני בכביש עם תאורה טובה , לא היה גשם או ערפל וניתן היה להבחין ברכב , הרכב עמד בצד הימני של הפס הצהוב , הפעלתי 4 פנסי איתות וכן שמתי משולש אזהרה אך אין לי הוכחות לכך , הרכב שלי הוא ישן מאד והמצבר חלש , בקיצור גנבו לי את המשולש ואורות האיתות כבו כי המצבר התרוקן מרוב שניסיתי להניע את הרכב ללא הצלחה , לרוע מזלי כאשר לא היתי ברכב והוא הושאר שם למספר שעות עבר שוטר ורשם דוח של 250 של ללא נקודות ושם את זה על השמשה , אם הצלחתי להבין נכון את כתב ידו של השוטר אז רשום שעברתי על תקנה 69א , אני בעל רשיון נהיגה 23 שנים וב5 שנים אחרונות לא היו לי דוחות תנועה וגם מעולם לא נשלל רישיוני וגם לא נשלחתי אפילו לנהיגה מונעת אפשר לומר שאני נהג זהיר , אני גם נמצא בהליכי פשיטת רגל ומשלם תשלום גבוה מידי חודש ומרוויח שכר מינימום וקשה לי לשלם את הדוח , מה אתה ממליץ לי לעשות לפנות למפנא לבטל את הדוח או להמירו באזהרה ובאיזו עילה ואילו מסמכים לצרף או לבקש להישפט ?

חזור למעלה

cron