פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

ויכוח עם שוטר שהסלים לדוח פיקטיבי

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: ויכוח עם שוטר שהסלים לדוח פיקטיבי

ויכוח עם שוטר שהסלים לדוח פיקטיבי

הודעה על ידי יעקב מריו » 16:38 04/11/2013

אני מסיים לעבוד בשעה 17:00 איך שאני מסיים אני מרים אליך טלפון
אני רוצה להיפגש איתך, צריך לשים סוף לעבירות הפליליות וההונאות של המשטרה...
זה כבר עובר כל גבול
ושוב תודה רבה על המענה המהיר 

ויכוח עם שוטר שהסלים לדוח פיקטיבי

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 16:34 04/11/2013

יעקב שלום,

אתה מתאר התנהגות מאוד פסולה מצד אותו שוטר שיש בה כדי להביא לבטלות הקנסות תוך נזיפה משמעתית חמורה כנגדו ואולי אף למעלה מכך (בהנחה כי דבריך יוכחו בפני הגורמים המתאימים - ואכן ישנן דרכים להוכיח זאת).

על מנת ולהעניק לך מענה מקיף ומקצועי המתאים לנסיבות המקרה אני מציע שתיצור עימי קשר בהקדם.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

ויכוח עם שוטר שהסלים לדוח פיקטיבי

הודעה על ידי יעקב מריו » 16:16 04/11/2013

שלום לעו"ד אסף דוק!
לפני שבועיים עצר אותי שוטר בשוקן בתל אביב והכל היה בסדר, לא דיברתי בטלפון אבילו לא מהדיבורית, הייתי עם חגורה, אפילו הרדיו לא דלק, יש טסט וביטוח מקיף והכל באמת בסדר. הוא טען שהוא בודק רשיונות, מסרתי לו את כל הניירות ואחרי שהוא בדק הוא אמר לי , סעל שלום , להבא אל תדבר בסלולרי בזמן נהיגה, ואז התחלתי להתווכח איתו שלא דיברתי והוא אמר "הפעם ויתרתי לך, תיזהר אני רואה אותך הרבה על הכביש הזה" , אחרי שהסברתי לו ולא הרמתי את הקול ואלא פגעתי או העלבתי אותו שלא דיברתי ואין לי מושג על מה הוא מדבר הוא התרגז ואמר: "רק על החוצפה שלך עכשיו אני נותן לך דוח על חגרה ואי ציות לתמרור עצור" ולא ביצעתי את העבירות האלה ואין לי מושג מה לעשות. הרכב זה הרגליים שליף בבית המשפט מאמינים לשוטרים... איך אני יוכיח דבר כזה???? אני חסר אונים לנוכח הסיטואציה, אין לי כל תיעוד מלבד המקום ואני לא יודע מה לעשות. פניתי למח"ש והתלוננתי נגש השוטר, סיפרתי להם את כל השתלשלות המקרה והם אמרו שהם יטפלו ולא טיפלו . בינתים לא שילמתי א הדוח ואניי ממתין למשפט - מה לעשות? זה גם הרבה כסף וגם נקודות ויכול להיות פסילה . 
תודה ויום טוב 

חזור למעלה

cron