פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

מחיקה של תוצאות חיפוש לא מחמיאות מ-google

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: מחיקה של תוצאות חיפוש לא מחמיאות מ-google

מחיקה של תוצאות חיפוש לא מחמיאות מ-google

הודעה על ידי בעל עסק » 07:09 16/05/2016

תודה רבה!

מחיקה של תוצאות חיפוש לא מחמיאות מ-google

הודעה על ידי עו''ד אלעד שאול אלבז » 21:51 15/05/2016

שלום בעל עסק,

הכפשות וירטואליות הפכו לכלי נשק של ממש בעידן המודרני, כפי שאתה חש על בשרך.
ראשית - ניתן להוכיח מי עומד מאחורי הפרסומים באמצעות מגוון כלים משפטיים וטכנולוגיים. מרגע הוכחת זהות המפרסם, הדרך סלולה לתביעת לשון הרע ולתביעה לצו עשה המורה למפרסם להסיר את ההשמצות.

שנית - משרדנו מתמחה בהסרת תוצאות חיפוש שליליות ממנועי החיפוש ומרשת האינטרנט בכלל, גם במקרים בהם לא ידועה זהות המפרסם. גם במקרה זה, משרדנו משתמש במגוון כלים משפטיים וטכנולוגיים.

לאור היקף הנזקים שנגרמים לך, כפי שעולה מדבריך, אני מציע לך ליצור קשר עם עורך דין המתמחה בדיני לשון הרע ובהסרת תכנים מרשת האינטרנט.

משרדנו מתמחה בתחום וישמח להעניק לך יעוץ,

בכבוד רב, עורך דין אלעד שאול אלבז
טלפון 0522333730

מחיקה של תוצאות חיפוש לא מחמיאות מ-google

הודעה על ידי בעל עסק » 21:27 15/05/2016

שלום רב,

אני בעל עסק ולאחרונה אני חווה התקפה של פרסומים משמיצים במנוע החיפוש google. זה הגיע עד לכדי כך שכאשר מקלידים את שם העסק בגוגל הדבר השני שמוצג לאחר תוצאת אתר העסק זה המידע השלילי. למרות שאני יודע מי עומד מאחורי הפרסום (חברה מתחרה) אין באפשרותי להוכיח זאת. מה אני יכול לעשות במצב שכזה ובאיזה נתיב עלי לפעול על מנת ולהסיר ראשית את הפרסומים שפוגעים בפרנסתי.

תודה לכם.

חזור למעלה

cron