פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

היי אסף

הודעהנכתב על-ידי דורון בתאריך 00:17 16/11/2014

אזרחים רבים אוחזים ברישום פלילי אשר מונע מהם מקומות עבודה ופרנסה, פוגע בשמם הטוב וביחס החברה אליהם. בישראל, למעלה ממיליון בני אדם המחזיקים ברישום פלילי ועל כן הסוגיות המלוות את חוק המרשם הפלילי ותקנת השבים כל כך רלוונטיות.

קיימים סוגי מרשם שונים, חלקם עלולים להגביל את היכולת לעסוק במקצועות שונים כגון: נהג רכב ציבורי, סוכן ביטוח, רופא, רוקח, חוקר פרטי, עובד מדינה, עורך דין, שמאי מקרקעין, עובד סוציאלי, עובד חינוך, כבאי ועוד.

חוק המרשם הפלילי ותקנת השבים הוא הבסיס לניהול המרשם הפלילי, החוק קובע מתי הרשעה מתיישנת, נמחקת ומי רשאי להיחשף לרישום הפלילי ולעשות בו שימוש, הפורום כאמור, ייתן מענה לכל ההיבטים של חוק זה והשלכותיו על מי שמחזיק ברישום פלילי.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום מחיקת רישום פלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד אלעד שאול אלבז, עו''ד אור הדאיה, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

חוקי הפורום
בטרם הפניית שאלה בפורום זה יש לקרוא את המאמר הבא בנושא מחיקת רישום פלילי, שכן ייתכן ושאלתך תבוא על פתרונה מיד בסיום הקריאה.
היי זה יהיה ארוך אך תיקרא בבקשה הכל ותגיד מה כדאי לעשות.. {תענה בבקשה כאן באתר המייל שלי לא תקין}.. אז הנושא אצלנו יש בניין בשיפוץ בקיצור אסור לקשור אופניים אז יש לי זוג אופניים אחד ולאחי עוד זוג יחד עם כל זה יש עוד 7 זוגות אופניים שגם קשורים ברחוב כזבל שבורים לחלקים הכל בקיצור כל האופניים זה רואים חלודה זבל שבאמת באמת באמת מעולם לא גנבתי ולא כלום והכל הגיע מזבל הרוב מצאתי ברחוב פתוח זרוק אז הגיע עייריה ואז אמרתי מפריע אני יזיז אין בעייה את כל זוגות האופיים ואז מפה לשם הם אמרו לא לגעת שכן טוען שזה גנוב נמתין למשטרה וניראה מה יגידו ישר הגיע משטרה בלוי ויכוח בלי לברר ישר אמרה השוטרת אתה ואחיך מועכבים לחקירה בחשד להחזקת רכוש גנוב אוקי נסענו לתחנה כל האופניים הגיעו לתחנה עכשיו פתאום רציתי שירותים הלכתי לבד פתאום תקפו אותי והפכתי להיות עצור שם עם אזיקים לא הפעלתי שום כוח כמובן גם פתאום אחי עם אזיקים אוקי בקיצור אחרי איזה 6 שעות ניכנסתי לחקירה יחד עם אזיקים חקירה אמרתי הכל שהכל זבל יש לי רק זוג אחד שנוסע שקניתי יד שנייה וכל השאר זה זבל סתם עומד שנים ושהם יכולים לתרום הכל פרט לזוג שאני נוסע ולעשות איתם מה שהם רוצים זה זבל וכאלה דברים בקיצור בסוף החקירה לקחו אותי לחדר טביעות אצבעות עשו לי בשני היידים צילום גוף פנים וגם לקחו לי תצרור מפתחות שהיה את של הבית שלי וכל ה3 מפותחות של כל הזוגות אופניים וזה גם בחקירה. בקיצור רצו אני יביא מישהו שיחתום לי ערבות אמרתי לא חותם אז בסוף הם התקפלו וחתמתי ערבות עצמית על 2000 ש"ח ואז רק הלכתי משם עם כאבים בידיים מהאזיקים. עכשיו מה אני אמור לעשות מה יהיה? בוא נגיד כמו שאמרתי הכל זה זבל לא גנבתי שם כלום ואין להם שום הוכחה שאני גנבתי איזה משהו.. מה עכשיו יש לי תיק פלילי? רישום? אני מודאג כי הרסו אותי וממש לא עשיתי כלום. האם צריך לקחת כאן עורך דין? בקיצור מה נעשה... תודה רבה גיל שבת שלום. אין לי שום עבר פלילי לפני ולכן לא מבין בזה.

היי אסף
דורון | 00:17 16/11/2014
היי זה יהיה ארוך אך תיקרא בבקשה הכל ותגיד מה כדאי לעשות.. {תענה בבקשה כאן באתר המייל שלי לא תקין}.. אז הנושא אצלנו יש בניין בשיפוץ בקיצור אסור לקשור אופניים אז יש לי זוג אופניים אחד ולאחי עוד זוג יחד עם כל זה יש עוד 7 זוגות אופניים שגם קשורים ברחוב כזבל שבורים לחלקים הכל בקיצור כל האופניים זה רואים חלודה זבל שבאמת באמת באמת מעולם לא גנבתי ולא כלום והכל הגיע מזבל הרוב מצאתי ברחוב פתוח זרוק אז הגיע עייריה ואז אמרתי מפריע אני יזיז אין בעייה את כל זוגות האופיים ואז מפה לשם הם אמרו לא לגעת שכן טוען שזה גנוב נמתין למשטרה וניראה מה יגידו ישר הגיע משטרה בלוי ויכוח בלי לברר ישר אמרה השוטרת אתה ואחיך מועכבים לחקירה בחשד להחזקת רכוש גנוב אוקי נסענו לתחנה כל האופניים הגיעו לתחנה עכשיו פתאום רציתי שירותים הלכתי לבד פתאום תקפו אותי והפכתי להיות עצור שם עם אזיקים לא הפעלתי שום כוח כמובן גם פתאום אחי עם אזיקים אוקי בקיצור אחרי איזה 6 שעות ניכנסתי לחקירה יחד עם אזיקים חקירה אמרתי הכל שהכל זבל יש לי רק זוג אחד שנוסע שקניתי יד שנייה וכל השאר זה זבל סתם עומד שנים ושהם יכולים לתרום הכל פרט לזוג שאני נוסע ולעשות איתם מה שהם רוצים זה זבל וכאלה דברים בקיצור בסוף החקירה לקחו אותי לחדר טביעות אצבעות עשו לי בשני היידים צילום גוף פנים וגם לקחו לי תצרור מפתחות שהיה את של הבית שלי וכל ה3 מפותחות של כל הזוגות אופניים וזה גם בחקירה. בקיצור רצו אני יביא מישהו שיחתום לי ערבות אמרתי לא חותם אז בסוף הם התקפלו וחתמתי ערבות עצמית על 2000 ש"ח ואז רק הלכתי משם עם כאבים בידיים מהאזיקים. עכשיו מה אני אמור לעשות מה יהיה? בוא נגיד כמו שאמרתי הכל זה זבל לא גנבתי שם כלום ואין להם שום הוכחה שאני גנבתי איזה משהו.. מה עכשיו יש לי תיק פלילי? רישום? אני מודאג כי הרסו אותי וממש לא עשיתי כלום. האם צריך לקחת כאן עורך דין? בקיצור מה נעשה... תודה רבה גיל שבת שלום. אין לי שום עבר פלילי לפני ולכן לא מבין בזה.
היי אסף
עו''ד איילון בירנבוים | 20:10 17/11/2014
שלום גיל,
 ראשית ניתן להגיש בשלב זה בקשה לסגירת התיק בעילה של העדר אשמה
ככל והבקשה תענה בחיוב בהתאם לנסיבות שתיארת אז לא יהיה כל זכר ברישום הפלילי לחקירה שעברת.
ככל והנושא יגיע לכדי כתב אישום אזי יהיה לפניו גם הליך שימוע שבו ניתן לבקש להימנע מכך 
אני ממליץ לך להגיש בקשה באמצעות עורך דין בקיא בדין הפלילי לתוצאה האופטימלית בנסיבות העניין.באשר לאלימות שהופעלה כלפיך הרי שניתן להגיש בעניין זה תלונה למחלקה לחקירות שוטרים
בהצלחה
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי משרד עורכי דין פליליים אסף דוק העוסק בייצוג חשודים ונאשמים בדין הפלילי והצבאי על כל רבדיהם ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון: 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.
היי לא הבנתי
דורון | 00:39 18/11/2014
לא הבנתי התיק כרגע כמו שאמרתי לא ניסגר ולא ממשיך הלאה כעת התיק בטיפול בחקירות מה יהיה אני אומר שיסגר התיק זה צפוי להיסגר התיק אך לא מחוסר אשמה הלאה או מחוסר עניינן לציבור או ראיות וזה אז האם ניתן לעשות משהו עכשיו לפני שיש תוצאות בנוגע לתיק? עכשיו בתום החקירה גם עשיתי טביעות אצבעות צילום פנים יש אפשרות לבמידה וניסגר התיק מחוסר אשמה זה ימחק הדברים האלה ? מבקש בקשה הסבר על הכל מה זה היה הטביעות אצבעות שלקחו ממני ומה במידה ותיק ניסגר אז מה קורה... האם קריטי מאיזה חסור זה ניסגר?
היי לא הבנתי
עו''ד איילון בירנבוים | 11:00 18/11/2014
אפשר להגיש בקשה לסגור את התיק מחוסר אשמה. לגבי טביעות אצבע וצילומים זה נשמר במאגר במשטרה.
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי משרד עורכי דין פליליים אסף דוק העוסק בייצוג חשודים ונאשמים בדין הפלילי והצבאי על כל רבדיהם ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון: 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.
אז מה שאני שואל זה
דורון | 12:31 18/11/2014
אני שואל אז במידה ואני מגיש בקשה לשנות את זה לחוסר אשמה אז יהיה לי רישום פלילי? אני ירצה מקום עבודה יגידו תביא ר.פ יופיע ? או עם זה ניסגר מחוסר לציבור או ראיות אז יופיע ר.פ? ומה שאמרת על טביעות האצבע והכל זה תמיד יהיה במשטרה זה יש אפשרות למחוק ?
אז מה שאני שואל זה
עו''ד איילון בירנבוים | 08:14 19/11/2014
רק סגירה בחוסר אשמה תמחק את התיק מהרישום המשטרתי. 

6 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום מחיקת רישום פלילי