פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

נתפסתי נוהג עם 400 מיקרוגרם בדם

הודעהנכתב על-ידי בארשבעי בתאריך 22:26 21/11/2013

פורום תעבורה עוסק במענה לשאלות בנושאי דיני תעבורה, תקנות תעבורה, חוקי תעבורה, קנסות תעבורה, עבירות ברירת משפט, מהירות מופרזת, נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים, תאונות דרכים, עבירות אי ציות לרמזורים ותמרורים, נהיגה ללא ביטוח, נהיגה ללא רישיון נהיגה, נהיגה ללא רישיון רכב, נהיגה פוחזת, נהיגה בקלות ראש, תאונות פגע וברח, עבירות סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום תעבורה אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין לתעבורה במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד אסף דוק

נתפסתי נוהג עם 400 מיקרוגרם בדם ע"פ מכשיר הינשוף. כתוצאה מכך נמצאתי לא כשיר לנהיגה ושללו לי את הרישיון לחודש ימים, לקחו לי את הרכב והזמינו אותי למשפט בעוד חודש וחצי. זו העבירה הראשונה שלי ורציתי לדעת בפני מה אני עומד ומה צפוי להיגזר עלי. כמו כן רציתי לדעת האם כדאי לי לשכור עורך דין לתעבורה ואם כן מדוע. תודה מראש.


נתפסתי נוהג עם 400 מיקרוגרם בדם
בארשבעי | 22:26 21/11/2013
נתפסתי נוהג עם 400 מיקרוגרם בדם ע"פ מכשיר הינשוף. כתוצאה מכך נמצאתי לא כשיר לנהיגה ושללו לי את הרישיון לחודש ימים, לקחו לי את הרכב והזמינו אותי למשפט בעוד חודש וחצי. זו העבירה הראשונה שלי ורציתי לדעת בפני מה אני עומד ומה צפוי להיגזר עלי. כמו כן רציתי לדעת האם כדאי לי לשכור עורך דין לתעבורה ואם כן מדוע. תודה מראש.
נתפסתי נוהג עם 400 מיקרוגרם בדם
עו''ד חזי כהן | 14:15 22/11/2013
שלום,
החוק קובע כי שכרות הינה נסיעה במצב בו יש לאדם 240 מק"ג של אלכוהול לליטר אוויר נשוף או 50 מ"ג אלכוהול ב- 100 מ"ל של דם.
הפסיקה הרחיבה את המבחן וקבעה כי שכרות הינה מצב של נסיעה עם למעלה מ 290 מק"ג של אלכוהול לליטר אוויר נשוף-זהו המבחן הקובע!!
החוק קובע כי במצב בו אדם נוהג פעם ראשונה כאשר הוא נתון במצב של שכרות יש לגזור עליו בין היתר רכיב של מינימום 24 חודשי שלילה בפועל.
המחוקק מבין כי נסיבות החיים משתנות ולא דומה מקרה אחד למקרה אחר ולפיכך הוא מקנה שיקול דעת לבית המשפט לחרוג לקולא בנסיבות מיוחדות מהמצב של מינימום שנתיים שלילה הקבוע בחוק.
אני בהחלט חושב שבתיקי נהיגה בשכרות יש לגשת למשפט עם עו"ד לתעבורה, שכן רבים המקרים בהם יש בעיות משפטיות עם התיק, דבר אשר יכול להוביל לזיכוי או לעסקה מקלה במיוחד עבור הנאשם. התוצאה היא שבמקום לקבל שלילה של לפחות 24 חודשים ניתן להגיע לשלילה של פחות משנה. דבר אשר חוסך כשנה שלמה של שלילה וכן מונע לגשת שוב פעם למבחן מעשי במשרד הרישוי!!
אשמח לסייע בכל דרך.
במאמר הבא תוכל לקבל סקירה כללית על עבירת נהיגה בשכרות:
http://www.dok.co.il/%D7%94%D7%AA%D7%9E ... D7%AA.html

בברכה,
עורך דין פלילי חזי כהן
050-9920250
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום דיני תעבורה