פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

דו"ח על אי מתן זכות קדימה להולך רגל במעבר חציה

הודעהנכתב על-ידי דוד בתאריך 11:11 22/07/2014

פורום תעבורה עוסק במענה לשאלות בנושאי דיני תעבורה, תקנות תעבורה, חוקי תעבורה, קנסות תעבורה, עבירות ברירת משפט, מהירות מופרזת, נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים, תאונות דרכים, עבירות אי ציות לרמזורים ותמרורים, נהיגה ללא ביטוח, נהיגה ללא רישיון נהיגה, נהיגה ללא רישיון רכב, נהיגה פוחזת, נהיגה בקלות ראש, תאונות פגע וברח, עבירות סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום תעבורה אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין לתעבורה במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד אסף דוק

עצרתי להולך רגל במעבר חציה ואחרי שעבר את הרכב התחלתי נסיעה לפני שהגיע לצד השני של הכביש. וקיבלתי דוח בטענה שאסור היה לי לנסוע עד אשר הולך הרגל יעבור בשני רגליו את הכביש ולא יהיה על מעבר החציה. האם זה חוקי? יש לציין שלא נשקפה כל סכנה להולך הרגל ולא היו הולכי רגל נוספים.


דו"ח על אי מתן זכות קדימה להולך רגל במעבר חציה
דוד | 11:11 22/07/2014
עצרתי להולך רגל במעבר חציה ואחרי שעבר את הרכב התחלתי נסיעה לפני שהגיע לצד השני של הכביש. וקיבלתי דוח בטענה שאסור היה לי לנסוע עד אשר הולך הרגל יעבור בשני רגליו את הכביש ולא יהיה על מעבר החציה. האם זה חוקי? יש לציין שלא נשקפה כל סכנה להולך הרגל ולא היו הולכי רגל נוספים.
דו"ח על אי מתן זכות קדימה להולך רגל במעבר חציה
עו''ד חזי כהן | 09:16 23/07/2014
שלום,
בהמשך לשאלתך, החוק מגדיר כי יש לאפשר להולך רגל לחצות את מעבר החציה בבטחה.
הנושא בהחלט נתון לפרשנות, אולם בתי המשפט נוהגים להחמיר בעבירה זו משום שרוצים להפוך את מעבר  החציה לשטח נקי בו יוכלו הולכי רגל לחצות מבלי להיפגע.
אני מזמן אותך לייעוץ אישי בו אוכל ללמוד אודות ביצוע העבירה לכאורה מהדו"ח שקיבלת מהשוטר וכך נוכל להעריך את הסיכויים של פניה לבית משפט בעניין הנדון.

בברכה,
עו"ד חזי כהן
050-9920250
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום דיני תעבורה

cron