פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

משפט על מהירות

הודעהנכתב על-ידי לידן בתאריך 10:33 19/05/2016

פורום תעבורה עוסק במענה לשאלות בנושאי דיני תעבורה, תקנות תעבורה, חוקי תעבורה, קנסות תעבורה, עבירות ברירת משפט, מהירות מופרזת, נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים, תאונות דרכים, עבירות אי ציות לרמזורים ותמרורים, נהיגה ללא ביטוח, נהיגה ללא רישיון נהיגה, נהיגה ללא רישיון רכב, נהיגה פוחזת, נהיגה בקלות ראש, תאונות פגע וברח, עבירות סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום תעבורה אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין לתעבורה במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד אסף דוק

שלום קיבלתי בדואר רשום צילום של הרכב ממצלמה בכביש החוף עם הודעה שאקבל הודעה על זימון לחקירה או משפט ואז נשלח לי זימון למשפט בחדרה על מהירות 131 במקום 90 אין לי עבירות תנועה לפני הרבה שנים היה לי דוח מהירות אחד וזהו מה האפשרויות במשפט לאיזה תוצאה ניתן לצפות תודה רבה


משפט על מהירות
לידן | 10:33 19/05/2016
שלום קיבלתי בדואר רשום צילום של הרכב ממצלמה בכביש החוף עם הודעה שאקבל הודעה על זימון לחקירה או משפט ואז נשלח לי זימון למשפט בחדרה על מהירות 131 במקום 90 אין לי עבירות תנועה לפני הרבה שנים היה לי דוח מהירות אחד וזהו מה האפשרויות במשפט לאיזה תוצאה ניתן לצפות תודה רבה
משפט על מהירות
עו''ד אלעד שאול אלבז | 16:26 19/05/2016
שלום לידן,

על מנת להבין מה צפוי לך יש לקבל נתונים בדבר משך הזמן בו אתה נושא רישיון ולעיין בגיליון ההרשעות הקודמות שלך. נהיגה בכביש בין עירוני במהירות העולה על 40 קמ"ש מעל המותר, היא עבירה בגינה מוזמן הנהג לבית המשפט ובנסיבות מסוימות יכול רישיונו להיפסל לתקופה של מספר חודשים, לצד קנס ופסילה על תנאי למשך תקופה.

עורך דין לענייני תעבורה יכול לעיין בחומר הראיות ולנהל משא ומתן עם התביעה המשטרתית, ובין היתר, לטעון לכשלים בחומר הראיות. כשלים כאלו יכולים להוביל לביטול כתב האישום, שינוי סעיף האישום לסעיף מופחת ולענישה מקלה בהרבה מהמתואר לעיל.

ככל שאתה אדם שלא נהנה מסיכונים, המלצתי לך היא לפנות לעורך דין לענייני תעבורה ולקבל ייצוג.

בכבוד רב,
עו"ד תעבורה אלעד שאול אלבז
טלפון 0522333730
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום דיני תעבורה