פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

איך מתמודדים מול שוטר שטוען שלא עצרתי בתמרור עצור?

הודעהנכתב על-ידי אנונימי בתאריך 22:44 31/08/2013

פורום תעבורה עוסק במענה לשאלות בנושאי דיני תעבורה, תקנות תעבורה, חוקי תעבורה, קנסות תעבורה, עבירות ברירת משפט, מהירות מופרזת, נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים, תאונות דרכים, עבירות אי ציות לרמזורים ותמרורים, נהיגה ללא ביטוח, נהיגה ללא רישיון נהיגה, נהיגה ללא רישיון רכב, נהיגה פוחזת, נהיגה בקלות ראש, תאונות פגע וברח, עבירות סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום תעבורה אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין לתעבורה במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד אסף דוק

שלום, לפני שבוע, בערך באחת בלילה, יצאתי מביתי, ושוטר ממש חיכה ליד תמרור עצור, ראיתי את התמרור, ראיתי את השוטר, והמשכתי בדרכי אחרי שעצרתי כהלכה. אחרי דקה עצר אותי השוטר, כשהוא טוען שלא עצרתי בתמרור עצור. איך אני מתמודד מולו בבית המשפט? למי מאמינים כשזה מילה נגד מילה?


איך מתמודדים מול שוטר שטוען שלא עצרתי בתמרור עצור?
אנונימי | 22:44 31/08/2013
שלום, לפני שבוע, בערך באחת בלילה, יצאתי מביתי, ושוטר ממש חיכה ליד תמרור עצור, ראיתי את התמרור, ראיתי את השוטר, והמשכתי בדרכי אחרי שעצרתי כהלכה. אחרי דקה עצר אותי השוטר, כשהוא טוען שלא עצרתי בתמרור עצור. איך אני מתמודד מולו בבית המשפט? למי מאמינים כשזה מילה נגד מילה?
איך מתמודדים מול שוטר שטוען שלא עצרתי בתמרור עצור?
עו''ד חזי כהן | 09:34 01/09/2013
שלום,
לצערי כאשר מדובר "במילה מול מילה" לרוב בית משפט מאמין לשוטר.
משום כך, חשוב לבוא לדיון מיוצג שכן עו"ד יכול לחקור את השוטר ולנסות להראות לביהמ"ש "בתחבולות חקירה" כי השוטר אינו דובר אמת.
בנוסף, אני ממליץ בחום לרכוש מצלמה לרכב אשר מתעדת את מהלך הנסיעה ברכב.
שכן לא פעם, באמצעות תמונות של מצלמה כזאת הוכחו דברי שקר ותרמיות של שוטרים.
יש לשים לב לפרטים שנרשמו בדו"ח, שכן לעיתים שוטרים סותרים את עצמם בדוחו"ת הללו, דבר שיכול בהחלט לעזור בשלב ההליך המשפטי.

בברכה,
עו''ד פלילי חזי כהן
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום דיני תעבורה