תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

Facebook Twitter Print
 

1. מבוא

1.1. ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של משרד עורכי דין פלילי אסף דוק, משרד המתמחה בייצוג לקוחות בדין הפלילי על כל רבדיו (להלן: "המשרד"), ואשר פועל תחת שם המתחם: www.dok.co.il (להלן - "האתר").

1.2. אתר זה הינו בבעלותו ובניהולו של עורך דין פלילי אסף דוק (להלן - "בעל האתר").

1.3. בהיכנסך לאתר  וטרם ביצוע כל פעולה באתר, הנך מתבקש לקרוא בעיון את תנאי השימוש באתר (להלן: "תנאי השימוש" ו/או "ההסכם") כמפורט כדלהלן.

2. הסכמה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות באתר

2.1. תחילת השימוש באתר, בתכניו - לרבות השימוש באתר באמצעות מכשירי קצה שונים וקריאת מידע, הודעות או מודעות המתפרסמות בו, מעידה על הסכמתו של המשתמש ואישורו לאמור בתנאי השימוש, ההתניות וכל יתר ההנחיות שבהסכם זה, וכפי שיתעדכנו על ידי בעל האתר מעת לעת, הכול כמפורט בתנאי שימוש אלה, וכפופה ומותנה בכך שהמשתמש יקרא תנאים אלו בעיון ובקפידה בטרם השימוש באתר, ואכן יעמוד בתנאים ובמגבלות המפורטים בהסכם זה ויקיים אותם.

2.2. הסכם זה יהא מחייב ויפעל לטובת הצדדים, נציגיהם, יורשיהם וכל נציג מורשה אחר שלהם.

2.3. הסכם זה מהווה את הבסיס המשפטי הבלעדי לכל התדיינות משפטית בנושא השימוש באתר בין המשתמש לבין האתר או מי מטעמו. השימוש באתר מעיד על כך שהמשתמש קרא, הבין והסכים לכל התנאים שלהלן במלואם.

2.4. תנאי השימוש באתר מנוסחים לפרקים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, והם מתייחסים לשני המינים.

3. מהות האתר

3.1. האתר נועד  לשמש פרופיל אינטרנטי תדמיתי מטעם המשרד, ובתוך כך לספק למשתמשיו מידע אינפורמטיבי בתחום המשפט הפלילי, לרבות תוכן מקצועי, כתבות, מאמרים, מדריכים, פורומים, דפי מידע, הסברים, ציטוטי פסיקה וחקיקה ופרסומים בתחומים שונים מאת עורכי דין פליליים, המסופקים בחינם לגולשים ברשת. מובהר כי האתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי וכי התכנים המופיעים באתר הנם למטרת העשרה ומומלץ להיוועץ עם עורך דין פלילי בכל סוגיה או נושא המופיע באתר על מנת לקבל תמונה שלמה ומלאה. כמו כן, חלק מהתכנים באתר מהווים את עמדתו האישית של כותבם אשר אינה מהווה כשלעצמה עמדה מחייבת. מטבע הדברים, מידע משפטי כפוף לשינויים תכופים בפסיקה ו/או בחקיקה ועל כן אין לראות במידע המוצג באתר כמידע עדכני ורלוונטי. למותר לציין כי צוות האתר אינו מתחייב לעדכן כל סוגיה או נושא המופיע באתר.

3.2. בעל האתר משקיע מאמצים רבים על מנת לספק למשתמשי האתר תוכן אמין ומדויק. עם זאת, ייתכן ויפלו טעויות בעיבוד והצגת המידע באתר. משכך, אין להסתמך על האמור באתר ועל מנת לקבל מידע שלם ועדכני, מומלץ להיוועץ עם עורך דין המתמחה בתחום.

4. שימוש באתר

4.1. המשתמש אינו רוכש זכויות כלשהן באתר ו/או בזכויות היוצרים ו/או בזכויות אחרות הטמונות ו/או קשורות בו, למעט זכות השימוש בו, כמפורט בהסכם זה, והוא אינו רשאי לעשות כל שימוש באתר, יישומיו, ובמידע המופיע בו מעבר לשימוש לצרכים שלו בלבד, וכן אינו רשאי לדרוש שהתכנים יפורסמו או שיוסיפו להתפרסם.

4.2. השימוש באתר מורשה לצרכים פרטיים בלבד וחל איסור לעשות שימוש בכל מידע המופיע בו לצרכים מסחריים שלא אושרו מראש ובכתב על ידי בעל האתר.

5. הקפדה על מסירת פרטים נכונים

5.1. המשתמש מצהיר בזאת שהפרטים האישיים שהוא מוסר לאתר או עושה בהם שימוש במסגרת האתר הינם פרטים נכונים, מדויקים, עדכניים ומלאים לגבי זהותו האישית. חל איסור מוחלט לעשות שימוש בפרטים אישיים של אדם אחר ו/או להתחזות לאחר.

6. זמינות האתר

6.1. האתר אינו מתחייב שהשירות הניתן באתר לא יופרע ויינתן כסדרו ללא הפרעות. המשתמש מסכים לכך שהאתר לא יהא אחראי לכל נזק, ישיר או עקיף, שייגרם למשתמש עקב כך.

7. הסכמה לקבלת דיוור מהאתר וממשתמשים אחרים

7.1. הרישום למערכת הפורומים של האתר מהווה בין היתר הסכמה לקבלת חומר שיווקי באמצעות הדואר האלקטרוני בתדירות הנתונה לשיקול דעת בעל האתר. המשתמשים רשאים לבקש בכל עת להפסיק את קבלת החומר השיווקי באמצעות פניה לבעל האתר בבקשה להפסיק את משלוח החומר השיווקי באמצעות כתובת הדוא"ל הבאה:  office@dok.co.il

8. מדיניות ההגנה על הפרטיות - מאגר המידע

8.1. על מנת לעשות שימוש בשירותים המוצעים במסגרת האתר, האתר אוסף ושומר באופן אוטומטי מידע אודות המחשבים ו/או מכשירי הקצה של המשתמשים, והפעולות שהם מבצעים במסגרת האתר. המידע הזה עשוי לכלול, ללא הגבלה: כתובת IP של המחשב; מידע טכני אודות המחשב ו/או מכשיר הקצה (דוגמת סוג המכשיר, מערכת ההפעלה, סוג הדפדפן וכו'); הגדרות והעדפות של המשתמש (דוגמת אזור זמן, העדפות שפה וכו'); המיקום של המחשב ו/או מכשיר הקצה; כתובת URL של הדף האחרון שהמשתמש ביקר בו לפני שהגיע לאתר; מלות החיפוש שהובילו את המשתמש לאתר; תכנים שמועלים בפורום האתר; הפרסומות שהקליק עליהן המשתמש ועוד ("מידע אוטומטי").

8.2. על מנת ליהנות באופן המיטבי מהשירותים המוצעים באתר לרבות השימוש בפורום האתר, האתר מאפשר למשתמשים ליצור פרופיל אישי ולהזין פרטים אישיים בעת הרישום לאתר ובמסגרת הפרופיל האישי של כל משתמש. פרטי הזיהוי שהאתר עשוי לאסוף כוללים, ללא הגבלה: שם מלא; מין; גיל; כתובת; כתובת דואר אלקטרוני; מספר טלפון; תאריך לידה ועוד ("מידע אישי"). המשתמשים רשאים שלא למסור לאתר מידע אישי כאמור במידה והם לא למערכת הפורומים באתר. אולם, משתמש לא רשום מנוע משימוש מלא במערכת הפורומים באתר.   

8.3. המידע האוטומטי והמידע האישי יישמרו במאגר המידע של האתר. האתר עושה שימוש במערכות אבטחה מתקדמות על מנת לשמור על מאגר המידע.

8.4. השימוש במידע שנאסף, בין אם מידע אוטומטי ובין אם מידע אישי, ייעשה רק על פי מדיניות פרטיות זו ועל פי הוראות הדין. האתר עשוי להשתמש במידע שנאסף כדי: לספק את השירותים הנדרשים; לשפר ולהעשיר את השירותים והתכנים המוצעים באתר.

9. מדיניות ההגנה על הפרטיות - זכות לעיין במידע

9.1. על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א - 1981, כל אדם זכאי לעיין במידע שעליו המוחזק במאגר מידע. אדם שעיין במידע שעליו ומצא כי אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, רשאי לפנות לבעל מאגר המידע בבקשה לתקן את המידע או למוחקו.

פנייה מסוג זה יש להפנות אל כתובת הדוא"ל הבאה: office@dok.co.il או בדואר רגיל אל ת.ד. 300 יבנה.

9.2. כמו כן, המשתמש זכאי על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א- 1981 לדרוש בכתב שהמידע המתייחס אליו יימחק מהמאגר של האתר, זאת על ידי פניה לבעל האתר באמצעות כתובת הדוא"ל: office@dok.co.il

10. מדיניות ההגנה על הפרטיות - עוגיות (Cookies)

10.1. באתר עשוי להיערך שימוש ב'עוגיות' (Cookies) לצורך תפעולו השוטף והתקין, כדי לייתר את הצורך בהזנת שם המשתמש והסיסמה בכל פעם שמשתמש מבקש לעשות שימוש בשירותים באתר המחייבים רישום, כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, כדי לאמת פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפות האישיות של המשתמשים ולצרכי אבטחת מידע.

10.2. העוגיות עשויות להכיל מידע מגוון כדוגמת הדפים שבהם המשתמש ביקר, משך הזמן ששהה באתר, מהיכן הגיע אל האתר ועוד.

10.3. דפדפני אינטרנט מודרניים כוללים אפשרות לנטרל קבלת עוגיות, אולם ייתכן שנטרול העוגיות יפריע לחוויית השימוש בחלק מהשירותים והתכונות באתר.

11. מדיניות ההגנה על הפרטיות - העברת מידע לצדדים שלישיים

11.1. בעל האתר לא יעביר לצדדים שלישיים, את המידע שנמסר על ידי המשתמש אלא במקרים הבאים ובמידה הנדרשת בנסיבות העניין:

א. במקרה שיתקבל צו שיפוטי המורה לבעל האתר למסור את המידע לצד שלישי.
ב. במקרה של כל טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בין המשתמש לבין בעל האתר או מי מטעמו.
ג. במקרה שהמשתמש הפר את תנאי השימוש באתר.

12. שימוש בשירותים ליצירת תוכן על-ידי משתמשים

12.1. האתר כולל שירותים שונים, ובכלל זאת אפשרות הניתנת לגולשים לפרסם תוכן מטעמם בפני כל המשתמשים או חלק מהם, לרבות תכנים הנוגעים לסוגיות משפטיות. האחריות על תוכן גולשים שפורסם באתר חלה באופן מלא ובלעדי על הגולש ששלח אותו והוא האחראי לכל תוצאה שתנבע מפרסום או שליחת תוכן על-ידו.

12.2. האתר שומר לעצמו את הזכות לפקח על תכנים שפורסמו או נשלחו על-ידי המשתמשים ולהסירם לפי שיקול דעתו הבלעדי. האתר שומר לעצמו את הזכות להסיר באופן מיידי וחד צדדי ו/או למנוע פרסום כל תוכן שמסר המשתמש לאתר במידה והוא מפר את תנאי השימוש ו/או כל חוק  ו/או בין היתר פוגע בפרטיות, מהווה לשון הרע, שקר, השמצה, ניבול פה, תועבה, בכל  עת, והכל לפי שיקול דעתם הבלעדי של בעל האתר. במקרה בו יימחק תוכן של משתמש שפורסם באתר, האתר איננו מחויב ליתן על כך הודעה מוקדמת או הודעה כלשהי לכל גורם שהוא ולמשתמש לא תהיה כל טענה כלפי האתר.

13. קניין רוחני בתוכן שנוצר על-ידי משתמשי האתר

13.1. האתר אינו  טוען לזכויות קניין רוחני בתוכן שנוצר על-ידי משתמשי האתר. בפרסום התוכן המשתמש מאשר כי הוא בעל מלוא זכויות הקניין הרוחני בתוכן וכי הוא רשאי לפרסמו לרבות טקסטים וכל חומר אחר. כמו כן, המשתמש מסכים בזאת להקנות ללא כל תמורה לאתר זכות בלתי מוגבלת בזמן ובמקום לעשות בתוכן שימוש, ובכלל זאת, להעתיק, לפרסם, לשדר, לבצע באופן פומבי, להעמיד את התוכן לרשות הציבור, לערוך אותו או לעשות בו כל יצירה נגזרת, ו/או לתרגמו. המשתמש מסכים כי האתר יעשה שימוש בתוכן שמסר בכל מדיה דיגיטלית ו/או מודפסת ו/או סלולרית. בעבור כל האמור לעיל המשתמש לא יהא זכאי לתמורה מכל סוג שהוא עבור כל אחד מהשימושים הנזכרים לעיל בידי האתר.

14. תנאי השימוש בפורומים המשפטיים באתר

14.1. הפורומים באתר הוקמו במטרה לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות משתמשי האתר בתחום המשפט פלילי על כל רבדיו.

14.2. הפורומים באתר הינם במה לקריאה ולפרסום של מידע בקרב משתתפיו בעניינים להם נועדו. אלא אם הותר מפורשות אין להשתמש בפורומים לצורך פרסום שירותים או מוצרים של המשתתפים או של צדדים שלישיים.

14.3. המידע המתפרסם בפורומים מתפרסם בידי המשתמשים בהם, על דעתם ועל אחריותם הבלעדית. המידע המתפרסם בפורומים עלול להיות בלתי מדויק, פוגע, משמיץ, בוטה, גס וכיוצ"ב.

14.4. בעשותך שימוש בפורומים הנך מסכים ומאשר כי בעל האתר לא יהא אחראי לכל נזק ישיר או עקיף, אי נוחות, עוגמת נפש, הוצאה או כל תוצאה אחרת שתיגרם כתוצאה מפרסומי משתמשים בפורומים.

14.5. בעל האתר יהא רשאי לפי שיקול דעתו הבלעדי ובלא חובה ליתן הודעה מקדימה או הודעה אחרת כלשהי, להסיר פרסומים או חלק מהם, באם אלו אינם עומדים בתנאי השימוש באתר. הנך מסכים ומאשר כי בעל האתר וכל מי מטעמו לא יהיו אחראים להסרה או לאי הסרה של פרסומים או חלקם, לרבות לכל נזק ישיר או עקיף, אי נוחות עוגמת נפש, הוצאה או כל תוצאה אחרת מהסרת או אי הסרת פרסום.

15. שימושים אסורים באתר ובפורומים

15.1. המשתמש מסכים שלא לעשות באתר כל שימוש שאינו חוקי וכן כל שימוש המנוגד לתנאי השימוש, ובכלל זאת שימוש שעלול להביא לפגיעה או השבתה של האתר או לפגיעה בחוויית המשתמש של משתמשים אחרים באתר. כמו כן, המשתמש מסכים שלא להשיג או לנסות להשיג מידע או חומר הכלול באתר בכל אמצעי אחר מלבד האמצעים שמספק האתר למשתמשיו, וכן שלא  לאסוף כל מידע על משתמשים אחרים ללא הסכמתם.

15.2. המשתמש מסכים שלא להשתמש בשירות כדי לשלוח, לפרסם, להעלות, לשדר או להפוך לזמין כל תוכן:

15.2.1. לא חוקי, פוגעני, מאיים, מטריד, משמיץ, מוציא דיבה, שיש בו חדירה לפרטיותו של אחר, אלים, גזעני או נוגד את תקנת הציבור;

15.2.2. המכיל עירום, אלימות, תועבה, או מכיל קישור לאתר אינטרנט המכיל אחד מאלה;

15.2.3. שאין למשתמש זכות להעמידו לרשות הציבור על פי החוק;

15.2.4. שמפר סימן מסחר, סוד מסחרי זכויות יוצרים, הסכם סודיות או זכויות קנייניות של צד כלשהו;

15.2.5. המכיל פרסום דואר זבל, שאינו מותר, לא רצוי או לא מורשה, חומר פרסומי, מכתבי שרשרת, הימורים או כל צורה אחרת של שידול;

15.2.6. מכיל קישורים לווירוסים או תוכנות זדוניות, סוסים טרויאניים, תולעים, או כל קוד מחשב, קבצים או תוכנות שתוכננו כדי להפריע, להגביל או להרוס את התפקוד של כל מחשב, חומרה או ציוד תקשורת;

15.3.המשתמש אינו רשאי להמחות, להעניק ברישיון משנה או להעביר בדרך אחרת או בכל אופן שהוא, זכות כלשהי מזכויותיו או מהתחייבויותיו על פי הסכם זה ביוזמתו, אלא באישור מראש ובכתב של בעל האתר.

16. אתרים מקושרים

16.1. באתר עשויים להופיע קישורים לאתרים אחרים ו/או להופיע מודעות פרסומת של צדדים שלישיים. אתרים ו/או מודעות אלה אינם נתונים לשליטתו של האתר והוא אינו נושא בשום אחריות לתכנים המופיעים בהם או להסתמכות על אותם תכנים.

17. קניין רוחני

17.1. כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים המופיעים באתר, לרבות עיצוב האתר, תמונות, קבצים גרפיים, יישומים, קוד מחשב, טקסט ו/או כל חומר אחר, שייכות לבעל האתר או לצד שלישי שהתיר לבעל האתר לעשות בו שימוש.

17.2. אין להעתיק באופן מלא או חלקי, להציג בפומבי, להפיץ, לבצע בפומבי, להעביר לרשות הציבור, לשנות, לעבד או ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מהתכנים הנ"ל, בכל אמצעי ומדיה שהיא, בלי הסכמה בכתב ומראש מצד בעלי הזכויות. חל איסור על כל שימוש בתכנים הנ"ל ובסימני מסחר המופיעים באתר ו/או לוגו האתר ללא הרשאה מבעל האתר.

17.3. כל שימוש הפוגע בזכויות היוצרים ו/או בקניין רוחני כמפורט לעיל, ישמש עילה לסגירת חשבון   המשתמש ללא כל הודעה מוקדמת, והמשתמש יישא בכל ההוצאות אשר יגרמו לבעל האתר ו/או למשתמשי האתר ו/או לבתי העסק העובדים עמו בשיתוף פעולה ו/או למשתמש עצמו בגין שימוש זה, ו/או בגין סגירת חשבון המשתמש, וזאת, מבלי לגרוע מכל סעד אחר המגיע לבעל האתר מכוח הסכם ו/או מכוח הדין. חדירה למערכת המחשב של האתר מהווה עבירה פלילית על פי הדין החל בישראל.

18. הגבלת אחריות האתר ו/או מי מטעמו

18.1. בעל האתר משקיע מאמצים רבים על מנת לספק למשתמשי האתר תוכן אמין ומדויק. עם זאת, יש לציין כי ייתכן שתיפולנה טעויות בתהליך עיבוד ופרסום תכני האתר. במקרה של טעות כאמור לעיל לא תעמוד למשתמש הזכות ליהנות מהטעות בכל צורה שהיא. האתר אינו אחראי לשום נזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות על תוכן זה וכל הסתמכות עליו הינה על אחריות המשתמש בלבד. המשתמש מוותר על כל טענה או תביעה כלפי האתר הנובעת משימוש בתוכן האתר או הסתמכות אליו.

18.2. מוסכם בזאת, כי השימוש באתר הוא תמיד באחריותו המלאה והבלעדית של המשתמש, וכן, בעל האתר לא יהיה מחויב לפצות את המשתמש בגין כל נזק או הפסד שאירע לו כתוצאה מהסתמכות על מידע באתר.

18.3. אין בשימוש באתר כדי ליצור בין המשתמש לבין בעל האתר יחסי עורך דין ולקוח ו/או יריבות משפטית כל שהיא ו/או להטיל על בעל האתר ו/או מי מטעמו אחריות מקצועית ו/או חבות משפטית בעילה כל שהיא כלפי המשתמש.

19. שיפוי

19.1. המשתמש באתר מתחייב לשפות את בעל האתר, עובדיו, המנהלים בו או מי מטעמו בגין כל נזק, אובדן-רווח או הוצאה שייגרמו להם עקב הפרת תנאי שימוש אלה על ידו, לרבות הוצאות משפטיות. אין בשיפוי כדי לגרוע מכל סעד שבעל האתר או מי מטעמו זכאי לו על פי דין.

19.2. המשתמש יפצה וישפה את בעל האתר, מנהליו, שליחיו/סוכניו, מורשיו, עמיתיו, שותפיו האחרים, עובדיו ונציגיו, בגין כל טענה, תביעה ו/או  דרישה ו/או נזק ו/או הפסד, אובדן רווח, תשלום או  הוצאה, עלויות וחבויות, לרבות תשלומי ריבית ותשלום שכר טרחה סביר לעורכי דין והוצאות משפט, אשר ייגרמו לבעל האתר ו/או למי מטעמו על  ידי המשתמש כתוצאה מכך שהמשתמש לא יקיים הוראות הסכם זה ו/או יפר הוראות דין כלשהן ו/או זכויות צד ג' כלשהן, ו/או כתוצאה מפרטים, מידע או קבצים שהמשתמש מסר לפרסום, ו/או כתוצאה  ממחדליו של המשתמש, כפי שבאו לידי ביטוי באופן ישיר ו/או  באופן עקיף.

19.3. המשתמש נותן בזאת את הסכמתו כי התחייבותו זו לשיפוי תחול בין אם בעל האתר או מי מטעמו הם צד רשמי לתובענה משפטית ובין אם לאו.

19.4. מבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, ישלם המשתמש את סכומי הנזק הנובעים מאחריותו, כאמור לעיל, מיד עם הידרשו לכך בכתב על ידי בעל האתר. דרישת תשלום כנ"ל של בעל האתר תשמש כראיה מכרעת שאין אחריה ולא כלום לגבי הצורך בשיפויו של בעל האתר בגין הנזק שנגרם לו באותו עניין.

19.5. המשתמש יהיה מנוע מלהעלות כל טענה ו/או דרישה כלפי בעל האתר ו/או מי מטעמו, בכל הקשור לגבולות האחריות של המשתמש לנזק כאמור.

19.6. בעל האתר יפעל ככל האפשר לעדכון המשתמש אודות השינויים בתנאי השימוש, וזאת באמצעות פרסום הודעה באתר, שתכלול את נוסח התנאים המתוקנים, או תפנה אליהם.

19.7. באחריותם הבלעדית של משתמשי האתר לבדוק מעת לעת האם חלו בו שינויים, והאם שינויים  אלה רלוונטיים לגביהם.

19.8. למשתמש לא תהיה כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי בעל האתר ו/או מי מטעמו, בגין ביצוע שינויים כאמור ו/או תקלות  שיתרחשו (אם יתרחשו)  אגב ביצועם.

20. אבטחת המידע

20.1. האתר מכבד את פרטיות המשתמשים ומפעיל מערכות אבטחה מתקדמות לשם אבטחת המידע שנמסר על-ידיהם. למרות מאמצי אבטחת המידע אין ודאות מוחלטת כי המידע לא ייחשף במקרה של פריצה למערכות האתר או שרתי האתר. המשתמש מסכים כי האתר לא יישא בשום אחריות לחשיפת המידע בכל מקרה של פריצה למערכות האתר או שרתיו. המשתמש מוותר על כל דרישה, תביעה או טענה נגד האתר בשל כך.

21. המחאת זכויות וחובות

21.1. מבלי לפגוע באמור לעיל מוסכם בזה, כי בעל האתר רשאי להמחות את התחייבויותיו (אם וככל  שיש או יהיו כאלה) ולהסב זכויותיו, בכל עת לפי תנאי שימוש אלה, לצד שלישי, עפ"י שיקול דעתו  הבלעדי, לרבות העברת כל/רוב נכסיו, באמצעות מכירה, מיזוג, ו/או בכל דרך אחרת, וכן בעל האתר רשאי בעת העברת הזכות לגבות חובות מהמשתמש, ובלבד שזכויות המשתמש, לפי הסכם זה, לא ייפגעו מעצם העברת הבעלות. במקרה כנ"ל יועברו פרטי המשתמש שבידי בעל האתר לצד השלישי, שיקבל את הזכויות באתר, והמשתמש מסכים לכך מראש.

22. ישוב חילוקי דעות, דין ומקום השיפוט

22.1. הדינים אשר יחולו על הסכם זה הנם דיני מדינת ישראל. סמכות השיפוט הבלעדית, בכל סכסוך העולה מהסכם זה או מהשימוש באתר, נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז תל אביב.

23. יצירת קשר עימנו

23.1. אנו מזמינים את המשתמש לפנות אלינו לכל בירור אודות האתר או תנאי השימוש בו, תוך ציון הפרטים המלאים, ומבטיחים לטפל בפניות אלה בהקדם. ניתן ליצור עמנו קשר באחת מהדרכים הבאות:

טלפון: 03-5505995
 
פקס: 077-5558060 
דוא"ל: office@dok.co.il
כתובת למשלוח דואר: רח' השלושה 2, מגדל אדגר 360 (קומה 25) תל אביב, ת.ד. 9173, מיקוד: 6706054.