עבירות רכוש

עבירות רכוש הן עבירות שמעורב בהן רכוש כגון פריצה והתפרצות, גרימת נזק לרכוש, החזקת רכוש החשוד כגנוב, גניבה, גניבה בידי עובד, גניבה בידי מנהל, גניבה בידי עובד ציבור, שוד ושוד מזויין. כמו כן, בניגוד לעבירות פליליות אחרות, בעבירות רכוש חייבת להיות מוכחת כוונה תחילה לביצוע העבירה המקושרת לחשוד. משרדנו מעניק ייעוץ משפטי ומלווה נחקרים וחשודים בעבירות רכוש.

עבירות פריצה והתפרצות

עבירות רכוש מסוג פריצה והתפרצות הן כל עבירה שבמהלכה נחשד כי הנאשם התכוון לפרוץ למקום מסוים, כאשר אופי הפריצה עצמה יכול להיות פשוט (שבירת חלון) או מתוחכם (שיתוף פעולה עם אדם המעניק לפורץ את המפתחות לדלת האבטחה או את הקוד למערכת האבטחה). יש לשים לב כי אדם יכול להיות חשוד בפריצה גם כאשר עדיין לא ביצע את הפשע עצמו, אלא רק הראה כוונה ברורה לבצע אותו. לדוגמה, אם נתפסו ברשותו כלי פריצה ללא הסבר מניח את הדעת או הוא נראה מסתובב או מתצפת בקרבת היעד בשעות לא שגרתיות.

עבירות שוד, גניבה וההבדל ביניהן

ההבדל העקרוני בין עבירת רכוש מסוג גניבה לבין עבירת רכוש מסוג שוד נעוץ בכך שהקורבן תמיד נוכח במקרה של שוד ומופעלת עליו אלימות. לעומת זאת, גנבה יכולה להתבצע גם כאשר הקורבן כלל אינו נוכח במקום. העבירה החמורה ביותר בתחום זה היא עבירת השוד המזוין במהלכה נעשה שימוש בנשק חם או קר. גם במקרים אלו, ניתן להאשים אדם בניסיון או תכנון שוד מבלי שהפשע עצמו התבצע בפועל.

החזקת נכס החשוד כגנוב

עבירות רכוש מסוג נוסף הן עבירות אחזקה ברכוש גנוב בכוונה תחילה, כאשר לאדם הנאשם אין הוכחה כי רכש את הפריטים כחוק. גם אדם שקנה ציוד גנוב מתוך ידיעה כי מדובר ברכוש כזה, יכול להיות מואשם בעצימת עיניים.

למרבה הצער, במקרים רבים, שוטרים דורשים קבלות גם כאשר לא התקיים חשד סביר לביצוע עבירה, ובמקרים אלו יש טעם לפנות אל עורך דין פלילי אשר יוכל לנהל משא ומתן עם המשטרה או הפרקליטות ולמנוע את הגשת כתב האישום כנגד החשוד.

נחשדת או הואשמת בעבירות רכוש? צור עימנו קשר בהקדם!

מי שנאשם בעבירות רכוש יכול לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי על מנת שיוכיח את חפותו. גם אם ראיות התביעה הן חזקות מאוד ויש להן סיכוי גבוה מאוד להוביל להרשעה, עורך הדין יוכל למזער נזקים ולהגיע לעסקת טיעון אשר תקל בעונשו של הנאשם.

פנה ללא דיחוי להתייעצות עם עורך דין פלילי המתמחה בעבירות רכוש בטלפון 052-6885006 או השאר פרטים ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרונות מקצועיים בהתאמה אישית. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדך. סודיות מלאה מובטחת.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עורך דין אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

תגיות - מונחים נוספים בתחום
עבירות רכוש | פריצה והתפרצות | גרימת נזק לרכוש | החזקת רכוש החשוד כגנוב | גניבה | עבירת שוד

הצלחות המשרד בתחום
מחיקת רישום משטרתי בעבירות פריצה וגניבה עונש מקל בעבירות החזקת סכין וגניבת רכוש עבודות שירות בלבד ללקוח שהואשם בביצוע 2 התפרצויות לדירה וגניבת תכשיטים רבים קבלת חנינה מנשיא המדינה ללקוח שהורשע בעבירות גניבה חמורות משרדנו עצר כתבת תחקיר שקרית ומגמתית כנגד איש תקשורת מוכר מעסה שנעצר בחשד לאונס וביצוע מעשים מגונים במטופלות שוחרר בעקבות כשלים חמורים בהתנהלות המשטרה

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
החזרת רכוש גנוב
אלמוני | 08:34 22/03/2017
החזרת רכוש גנוב
עו''ד אלעד שאול אלבז | 09:40 22/03/2017
החזרת רכוש תפוס במשטרה
אבי | 20:34 24/12/2016
החזרת רכוש תפוס במשטרה
עו''ד אלעד שאול אלבז | 14:52 26/12/2016
פריצה למייל
ענבל | 19:21 11/07/2019