חזרה לעמוד הראשי | חדשות פלילים ומשפט | כתב אישום בגין הריגה הוגש נגד לוחם מג"ב שירה בחברו
קטגוריות: עבירות המתה

כתב אישום בגין הריגה הוגש נגד לוחם מג"ב שירה בחברו

חקירה של המחלקת לחקירות שוטרים הובילה להגשת כתב אישום נגד ג.ו, לוחם מג"ב שירה בחברו אבי גרונוב. השניים שירתו באותה היחידה.

מדובר באירוע שהתרחש לפני כארבעה חודשים, כאשר מספר לוחמים ישבו יחדיו בבסיס בדרום ושוחחו בעודם מטפלים בנשקיהם. הנאשם טיפל גם הוא באקדחו ובזמן חילופי הדברים החל ויכוח בינו ובין הנפטר. בתגובה לאמירה מצידו של אבי גרונוב כיוון ג.ו את האקדח אליו וירה בו בפניו, דבר שהוביל למותו.

החקירה שנפתחה בעקבות האירוע הובילה תחילה למסקנה כי מדובר בפליטת כדור בטעות. ואולם, לאורך השבועות התברר כי מדובר ככל הנראה בהריגה. כעת הוגש כאמור כתב אישום מטעם פרקליטות המדינה נגד ג.ו, לפיו ירה למוות באבי גרונוב, לוחם מג"ב בדרגת סמל שני, בן תשע עשרה במותו.

יש לציין כי לפי חוק העונשין, הענישה המרבית בגין עבירת הריגה עומדת על 20 שנות מאסר.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
סגירת תיק מחוסר אשמה למנהל בית ספר שהואשם בהטרדה מינית של מורות הכפופות לו סגירת תיק פלילי בעבירות תקיפה הגורמת חבלה של ממש ואיומים סגירת תיק ללקוח שנחשד בהחזקת פרסום חומר תועבה אי הרשעה בעבירות של גניבה והונאה בכרטיסי אשראי החזרת רישיון נשק ללקוח לאחר ערר על החלטת פקיד רישוי כלי יריה סגירת תיק פלילי ללקוח בעבירות בידוי ראיות ומסירת ידיעה כוזבת

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
אישום על שימוש עצמי ללא אחזקה
דור | 16:14 29/12/2018
אישום על שימוש עצמי ללא אחזקה
עו''ד רביד כהן | 10:42 02/01/2019
שימוע לפני הגשת כתב אישום לקטין שהודה במעשה מגונה בקטינה
קירה | 09:00 22/12/2018
עבירות סחר בסמים
אבי | 20:20 17/11/2018