חזרה לעמוד הראשי | חדשות פלילים ומשפט | המשטרה ממליצה להעמיד לדין את גיל שפר, ראש הסגל לשעבר של נתניהו, בגין עבירות מין

המשטרה ממליצה להעמיד לדין את גיל שפר, ראש הסגל לשעבר של נתניהו, בגין עבירות מין

המשטרה ממליצה להעמיד לדין את ראש הסגל של ראש הממשלה לשעבר בגין מעשים מגונים בזמרת בעת שהסיעה ברכבו. המשטרה מצאה תשתית ראייתית מוצקה נגדו אומנם לא נמצאו ראיות כי כלא אותה בניגוד לרצונה כפי שבתחילה נחשד.

המשטרה אספה ראיות נגד ראש הסגל של נתניהו לשעבר בגין ביצוע מעשים מגונים בזמרת. החקירה נגד החשוד החלה בחודש אוקטובר עקב תלונתה של הזמרת שטענה כי בעת שהסיעה ברכבו ביצע בה מעשים מגונים. בנוסף התלוננה כי לקח אותה למפגש חברתי בניגוד לרצונה תוך שהוא מפעיל עליה לחץ ומונע ממנה להגיע לביתה. הדבר כאמור גרם לה להרגיש כלואה. בגין מעשים אלו נפתחה חקירה במהלכה נמצאה תשתית ראייתית בדבר ביצוע המעשים המגונים על ידי החשוד אך לא נמצאו ראיות בדבר עבירה של כליאת שווא. החשוד הכחיש את החשדות המיוחסות לו וטען כי בסיום אירוע שהתרחש בירושלים, הזמין הוא את הזמרת ביחד עם חברו לנסיעה לתל אביב. היא העדיפה להצטרף אליהם למרות שהציעו לה להזמין מונית. לטענתו הם אחזו ידיים במהלך הנסיעה בתור אקט חברתי. לדעתו הגשת התלונה נבעה מתוך לחץ, שכן בן זוגה של הזמרת חיפש אותה כי שבה לביתה באיחור. בהמשך אחד מהזמרים הזמין את החשוד לביתו. הוא הציע לזמרת כי יזמין לה מונית לביתה אומנם לטענתו ולטענת חברו הזמרת ביקשה להגיע לאותו זמר כאמור בכדי להיחשף למפיקים ולמוזיקאים בתחום. מנגד, הזמרת טוענת כי החשוד מנע ממנה לצאת וכלא אותה במכונית עד שהסכימה להתלוות אליו.

במקביל לבדיקת ראש הממשלה התנהלה חקירתו של החשוד ונטען כי היא נולדה בכדי ליצור לחץ על מנת שישמש נגדו עד מפליל. המשטרה הכחישה זאת וכנגד החשוד צפוי להיות מוגש כתב אישום מקל בגין עבירות מין כאשר עבירת ביצוע מעשה מגונה היא מהחמורה שבהן.

העושה מעשה מגונה באדם בלא הסכמתו דינו עד 3 שנות מאסר. בגין מעשה מגונה בפומבי בפני אדם אחר ללא הסכמתו או ביצוע המעשה כאמור בכל מקום שהוא תוך ניצול יחסי תלות, מרות, חינוך, השגחה, עבודה או שירות נקבע עד שנת מאסר.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
שחרור ממעצר חשוד בעבירות מעשה מגונה בקטינה והטרדה מינית ביטול כתב אישום בעבירת מעשה מגונה בפומבי שחרור ממעצר חשוד בביצוע מעשים מגונים בקטינים קבלת פטור מאיסור עיסוק ללקוח שהורשע בעבירת מין בקטינה סגירת תיק פלילי ללקוח שהואשם בביצוע מעשים מגונים ומעשי סדום בקטין סגירת תיק פלילי ללקוח שנחשד בביצוע מעשה סדום בנסיבות אינוס בקטין

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
חקירה על מעשה מגונה בפומבי
איתי | 08:40 28/01/2015
שימוע בפני הפרקליטות בתיק מעשה מגונה בפומבי
עו''ד אסף דוק | 08:13 29/01/2015
האם כל נגיעה היא מעשה מגונה?
אנונימי | 13:59 23/09/2018
האם כל נגיעה היא מעשה מגונה?
עו''ד רביד כהן | 08:09 26/09/2018
מעשה מגונה במסגרת עיסוי
אנונימי | 10:13 19/02/2018
מעשה מגונה במסגרת עיסוי
עו''ד עודד רגב | 18:46 19/02/2018